چهارشنبه , ۲ خرداد ۱۴۰۳
خانه / اخبار گردشگری / جاذبه های توریستی ایران در جشنواره بین المللی گوانگجو
f754737d-49e2-4a17-ab53-51043fd08bc4

جاذبه های توریستی ایران در جشنواره بین المللی گوانگجو

نمایشگاه بین المللی «سفر گوانگجو» با شرکت کشورهای مختلف از جمله ایران در شهر گوانگجوی چین برپا شد و در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت توریسم قرار گرفت.

نمایشگاه بین المللی سفر گوانگجو که همه ساله با هدف تقویت و توسعه صنعت گردشگری برگزار می‌شود، فرصت مناسبی ایجاد کرد تا شرکت کنندگان با جاذبه‌های گردشگری کشورمان آشنا شوند.

میزبانی این نمایشگاه سه روزه را که روز گذشته پایان یافت، اداره توریسم گوانگجو و شرکت نمایشگاه‌های هانوفر میلان (شانگهای) بر عهده داشتند و در مرکز نمایشگاه‌های واردات و صادرات چین موسوم به «پاجو» برپا بود.

در مدت برپایی این نمایشگاه، نمایندگان کشورمان در مکانی که با همکاری سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در اختیار آنان قرار داده شد، آخرین دستاوردها، خدمات و توانمندی‌های خود را به نمایش گذاشتند.

در این نمایشگاه همچنین خدمات بخش‌ها و ساختارهای مختلف صنعت گردشگری از جمله خطوط هوایی، آژانس‌ها، هتل‌ها و موسسات آموزشی مرتبط، در۳۶ متر مربع فضای نمایشگاهی معرفی شده است.

نمایشگاه بین المللی «سفر گوانگجو» با سابقه ۲۳ سال، از جمله نمایشگاه‌های شناخته شده چین در حوزه گردشگری و یکی از بازارهای بین‌المللی معتبر در صنعت توریسم محسوب می شود که در فضایی بالغ بر ۲۰ هزار متر مربع برگزار می‌شود.

برپایی این اجتماع بزرگ که همه ساله در نیمه اول اسفند ماه صورت می‌گیرد، می‌تواند فرصتی مناسب برای معرفی جاذبه‌های تاریخی و گردشگری کشورمان باشد.

شناساندن توانمندی‌ها و پتانسیل‌های گردشگری و همچنین فراهم آوردن بستری مناسب برای آشنایی کشورها با جاذبه‌های توریستی یکدیگر، از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه عنوان شده است.

در نمایشگاه امسال بالغ بر ۷۰۰ غرفه دایر شد و بیش از ۴۰ کشور نیز در آن شرکت کردند.

درباره ی مدیر ایران زیبا

ایرانگردی و عکاسی از علاقه مندی های من است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی (جهت جلوگیری از ربات ها) *